PIEGĀDE

Nordbaby Latvija interneta veikalā pasūtīto preču piegāde tiek nodrošināta sekojošos veidos:

  • Piegāde ar kurjeru: 3.90 € Tiklīdz Jūsu pasūtījums būs nodots kurjeram, Jūs saņemsiet e-pastā automātisko paziņojumu par to. Pirms preču piegādes, Kurjers ar Jums sazināsies zvanot vai izsūtot īsziņu.

  • Saņemšana Omniva pakomātā: 3,40 € Tiklīdz Jūsu pasūtījums būs nodots Omniva, Jūs saņemsiet e-pastā automātisko paziņojumu par to. Kad pasūtījums būs nogādāts pakomātā, Jūs saņemsiet īsziņu un/vai e-pastu no Omniva.
    Maksimālais, pieļaujamais pasūtījuma izmērs Omniva pakomātos: 39 cm x 38 cm x 64 cm

  • Saņemšana Nordbaby veikalos Rīgā T/C Alfa un T/C Rīga Plaza: bez maksas. Tiklīdz pasūtījums ir sagatavots saņemšanai, Jūs saņemsiet automātisko e-pasta ziņu.

    Ja pirkuma summa pārsniedz 99 €, piegāde ir BEZ MAKSAS Latvijā.

Pie katras preces ir norādīts preču piegādes laiks un to pieejamība veikalos:
Precēm, kuras atrodas Latvijas veikalos, aptuvenais piegādes laiks ir 1-4 darba dienas
Precēm, kuras atrodas Igaunijas veikalos, aptuvenais piegādes laiks ir 4-7 darba dienas
Preces, kuras ir jāpasūta no ražotāja, aptuvenais piegādes laiks ir 14-30 darba dienas


Informāciju par pasūtījumu, vai preces pieejamību Interneta veikalā var saņemt sazinoties ar mums e-pastā: internetveikals@nordbaby.com vai zvanot +371 26642241       

Pēc Preču saņemšanas Klients, vai viņa pārstāvis pārbauda Preču atbilstību pasūtītajam, un paraksta rēķinu, pavadzīmi vai citu nodošanas/pieņemšanas dokumentu, ko Preču piegādes brīdī kurjers uzrāda. Preču neatbilstības gadījumā, Klients nekavējoties sazinās ar Nordbaby Latvija. Preces bojājumu vai zaudējumu risks tiek nodots Klientam pēc pasūtījuma apstiprināšanas.

Nordbaby Latvija patur tiesības mainīt piegādes izmaksas, ja preces transportēšanai nepieciešams nodrošināt papildus aizsardzību, vai īpašus transportēšanas apstākļus, piem., lielgabarīta pakas, plīstošas preces, par to iepriekš vienojoties ar Klientu.