PAR MUMS

Kāds ir mūsu mērķis?

Mūsu mērķis ir piedāvāt klientiem kvalitatīvus produktus, kas atbilstu visām jauno vecāku vajadzībām,  kā arī zināšanas un konsultācijas, kuras veidojušās bērnu preču pārdošanā jau vairāk kā 10 gadus. Mūsu mērķis ir panākt, lai vecāki, kas apmeklē mūsu NordBaby veikalu vai interneta veikalu, saņemtu visas atbildes par interesējošajiem jautājumiem un precēm.

NordBaby veikalos atradīsiet daudz lieliskus un izdevīgus piedāvājumus jaunajiem vecākiem un  topošām māmiņām. Visi preču zīmoli, ko mēs izplatām, ir vieni no labākajiem Eiropā.

 Ja esat gaidībās, te noteikti atradīsiet savam gaidāmajam bērniņam, ne tikai autosēdeklīti un ratiņus, bet arī pirmās drēbītes, barošanas piederumus, mēbeles un daudz ko citu. Savukārt, ja bērniņš ir jau klāt un paaudzies, te varēsiet iegādāties visu viņa ēdināšanai, higiēnai, kā arī izklaidei. Protams, te ir arī viss mazuļa siltākam miedziņam, gan mājās, kad jāapsedzas ar skaistu, mīļu sedziņu un jālaižas miegā, gan arī ārpus mājam, kad doties garākās pastaigās ar komfortabliem un ērtiem pastaigu ratiem.

Vairāk par produktiem?

Cybex ir  bērnu preču ražotājs Vācijā, kas piedāvā bērnu autosēdeklīšus, ķengursomas, ēdināšanas krēslus un ratus, kas ir ne tikai drošākie, bet arī perfekti pielāgoti katram dzīvesveidam.
Cybex bērnu autokrēsli apvieno unikālu dizainu, nepārspējamu drošību, kvalitāti un funkcionalitāti.

Cybex autokrēsli ir saņēmuši vairāk nekā 250 balvas par izcilu dizainu un drošību, tādejādi kļūstot par vecāku iecienītāko izvēli. To pierāda vairāki iegūtie apbalvojumi svarīgākajos patērētāju un drošības testos (ADAC, Stiftung), kas ļauj Cybex būt par Eiropā drošāko autokrēslu un autosēdekļu zīmolu.

Pateicoties savai oriģinālai pieejai, CYBEX ir kļuvis ne tikai par līderi bērnu drošības jomā, bet tiek uzskatīts par inovatīvu dzīvesveida un modes zīmolu. Līdzās autokrēslu popularitātei, Cybex ir veiksmīgi izveidojis dažādus ratu modeļus un ēdināšanas krēslus.

Lielu popularitāti ieguvušie, jauno vecāku iemīļoti Cybex Priam rati ir izstrādāti ar rūpēm, īpašu uzmanību pievēršot detaļām. Tie atspoguļo izcilu dizainu un pārdomātu funkcionalitāti. Arī šogad, Cybex pārsteidz ar dažādām Fashion kolekcijām, kas tapušas sadarbībā ar modes dizaineriem: Moschino dizaineri Jeremy Scott, Marcel Wanders, Anna K.

Holandes uzņēmums Bugaboo ražo funkcionālus un svarā vieglus ratus. Bugaboo ratiņi ir īpaši ērti lietošanā - vienkārši salocīt, pārvadāt un uzglabāt.

Populārakie modeļi in Donkey un Fox, kas atspoguļo funkcionalitāti un pārdomātu dizainu. Izvēloties Bugaboo zīmola ratus vecākiem ir iespēja sakomplektēt pēc saviem uzskatiem un velmēm, sākot ar ratu jumtiņu un beidzot ar riteņu uzlikām.

Lego Wear apģērbu piedāvājums jau vairāku gadu garumā ir sniedzis NordBaby klientiem gandarījumu un apmierinātību. Bērniem patīk Lego varoņi un viņi vēlas līdzināties tiem. LEGO apģērbs ir sinonīms augstai kvalitātei. Bērni var valkāt šīs drēbes gan spēlējoties iekštelpās, gan ārā, vienmēr jūtoties ērti. LEGO Wear standarti ir laba kvalitāte, apģērbi ilgi kalpo, ir komfortabli un kvalitatīvi. NordBaby apģērbu un apavu piedāvājumā atradīsiet arī citus populārus un jauno vecāko iemīļotos apģērbu zīmolus.

Veikala piedāvājumā atradīsiet arī Igaunija izstrādāta NordBaby zīmola produktus. Iedvesma ir gūta no vecāku atsauksmēm un velmēm, kā arī balstoties uz pašu pieredzi.

Ratu, apģērbu, matraču, ka arī citu NordBaby produktu izveidē ir uzstādīts mērķis izveidot labas kvalitātes, komforta, dizaina, cenas un kvalitātes attiecības.

NordBaby piedāvā elegantās un stilīgās Mamas&Papas kolekcijas. Tās ietver dažādas bērnu preces: mēbeles, apģērbu, gultas veļu komplektus, ēdināšanas krēslus, šūpulīšus, rotaļlietas un pastaigu un guļamos ratus, un daudzus citus bērnu aprūpes produktus.

Mamas&Papas ir viens no populārākajiem bērnu zīmoliem, kas vairak kā 30 gadus rūpējas par topošajiem vecākiem un bērniem visā pasaulē.

Līdzās plašajam ratu, autokrēslu un apģērbu piedāvājumam NordBaby veikalos atrādīsiet arī mēbeles, rotaļlietas, higiēnas preces, bērnu rācijas un vēl daudzas citas noderīgas lietas mazuļiem un bērniem, kā arī grūtniecēm un jaunajām māmiņām.

Kāpēc vecākiem izvēlēties NordBaby?
Visi preču zīmoli, ko mēs izplatām, ir vieni no labākajiem Eiropā. Zīmoliem ir labas kvalitātes, komforta, lietošanas, dizaina, cenas un kvalitātes attiecības. Mēs esam importētāji visiem zīmoliem, kas tiek pārdoti mūsu veikalā, tas nozīmē, ka mēs varam garantēt pirms un pēc iegādes apkalpošanu. Tas nodrošina mūsu klientus ar visu nepieciešamo  informāciju un produktu klāstu.

Mūsu darbinieki ir augsti kvalificēti un mēs varam palīdzēt jums rast labākos risinājumus ar elastīgāko cenu.

NordBaby veikali:

Rīgā:
T/C "Rīga Plaza" (2 stāvs), Mūkusalas iela 71, Rīga, plkst.10.00-21.00, tel +371 22045100


T/C "Alfa" Brīvības gatve 372, Rīga, plkst. 10.00-21.00, tel.+371 66015258

Tallinā:

Delta Plaza, Pärnu mnt 141, +372 661 7967, I-V 10-19, VI 10-16


T/C Rocca al Mare, Paldiski mnt 102, +372 614 0319, I-VII 10-21


Tartu:

T/C Tartu Kaubamaja, Riia 1, +372 731 4835, I-VI 9-21, VII 10-19


Viļņā:

 T/C PANORAMA, Saltoniškių g. 9, +370 620 01979, I-VII 10-22