Mammām

Gaidību laiks un bērna dzimšana, rada ik katrai māmiņai priekpilnus brīžus, un dod jaunu dzīves mērķi. Jaunā bērniņa sagaidīšana var pamatīgi mainīt ikdienas ritmu. Tāpēc ir ļoti svarīgi laicīgi būt gatavai, priekš dzemdībām un bērniņa piedzimšanas.

Izvēlieties kategoriju

VISSVARĪGĀKAIS PRIEKŠ TOPOŠĀS UN JAUNĀS MĀMIŅAS

Gaidību laikā topošās māmiņas veselība, komforts un labsajūta ir ākārtīgi svarīga. Nordbaby piedāvā plašu produktu klāstu, kas palīdz sievietei grūtniecības laikā un pēc dzemdību periodā – grūtnieču apģērbu, palīglīdzekļus un aksesuārus, kas palīdz barojot ar krūti un barošanas spilvenus. 
Atbalsta legingi, apakšveļa un grūtnieču vēdera jostas palīdz balstīt vēderu un noturēt siltumā muguru, un palīdz novērst muguras sāpes. Papildus tam visam Jūs varat atrast dažādu formu barošanas krūšturus, kas sniedz lielisku palīdzību barošanas laikā.
Miega kvalitāte topošajai māmiņai ir ļoti svarīga, turklāt laba miega kvalitāte veicina veselīga bērniņa attīstību vēl esot mātes klēpī. Tomēr gaidību laikā atrast ērtu gulēšanas pozu var būs diezgan sarežģīti. Doomoo zīmola universālos un praktiskos barošanas spilvenus var izmantot, lai atrastu labāko gulēšanas pozīciju, un tie būs piemēroti arī bērna barošanai gan ar krūti, gan ar pudelīti - apvienojot gan māmiņas, gan mazuļa nepieciešamības. Papildus tam pakava formas spilvenu var izmantot arī bērniņa atbalstam sēdēšanas laikā. 
Bērna barošana ar krūti ir dabisks process. Mūsdienās ir pieejams plašs piederumu klāsts, kas palīdz bērna barošanā ar krūti, kas būs lielisks palīgs gan bērnam, gan mammai. Izvēlieties piemērotu barošans krūšturi un krūts piena pumpi, kas palīdz maigi veicināt dabisku piena plūsmu un tādu, kas palīdz apvienot barošanu ar krūti un barošanu ar pudelīti ikdienas steidzīgajā dzīvē. Krūts piena pumpji ir gan manuāli, gan elektroniski – izvēlieties Jums ērtāko variantu! Lai izvairītos no piena pilēm, mēs iesakām māmiņām, kuras baro bērnus lietot vienreizlietojamos, mitruma izturīgos krūšu ieliktņus, kas ir neredzami zem apģērba. 
Nordbaby dod iespēju mammām izvēlēties preces starp plašo un praktisko produktu klāstu, kas būs lielisks atbalsts steidzīgajā ikdienā gan bērnam, gan mammai, lai ikdienas darbiņi būtu ērti un vienkārši paveicami.